Bezpłatny poradnik przyszłej mamy - koniec nakładu

Informacja archiwalna. NAKŁAD WYCZERPANY.

Na razie z przyczyn finansowych (brak darowizn i odpowiednich projektów) nie planujemy dodruku. 

 

Dzięki dofinansowaniu przez Urząd Miasta Poznania dodruku naszej książeczki "Zdrowa, sprawna, świadoma. Poradnik przyszłej mamy", nadal możemy Wam rozdawać tę publikację.

Jeśli jesteś zainteresowana otrzymaniem poradnika, złóż "zamówienie" na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Książeczki wysyłamy pocztą. Jeśli jednak mieszkasz w Poznaniu, zapraszamy na zajęcia i warsztaty organizowane przez Stowarzyszenie - wtedy przekażemy Ci publikację osobiście (jeśli to niemożliwe, poradnik również wyślemy). 

Ze wstępu: "Trzymasz w ręku nietypowy poradnik ciążowy. Nietypowy, bo nie znajdziesz tu informacji, np. o etapach rozwoju zarodka czy o farmakologicznych sposobach łagodzenia bólu porodowego. Dlaczego? Bo na te rzeczy nie masz wpływu. Nie znaczy to, że nie warto o nich wiedzieć, ale my postawiłyśmy sobie inne zadanie - napisać książeczkę o tym, na co masz wpływ".

Książeczkę współtworzyły: Katarzyna Grzymisławska-Zając (fizjoterapeutka), Maria Pajewska (położna, towarzysząca również w porodach domowych), Alina Kuemmel (położna środowiskowa), Marzena Bequaj (polska położna praktykująca w Niemczech) i Natalia Zielonacka (doradczyni chustonoszenia). Całość redagowała i koordynowała Anna Wawrzyniak-Strzelińska (promotorka zdrowia od 12 lat pracująca z ciężarnymi, prezeska Stowarzyszenia).

Poradnik i wysyłka są całkowicie bezpłatne. Jednak dysponujemy znaczkami tylko na część nakładu, dlatego jeśli możesz przekazać darowiznę na rzecz Stowarzyszenia nawet w symbolicznej kwocie 2-3 złotych, to bardzo nam pomożesz. Większe darowizny posłużą na nasz kolejny projekt - publikację zagraniczną (Dane do przelewu: Stowarzyszenie "Dbamy o Mamy", nr rachunku 89 2030 0045 1110 0000 0284 4580, tytuł: "Darowizna na cele statutowe". Darowiznę możesz odliczyć od podatku).

Ostatnio zmienianyniedziela, 16 czerwiec 2019 09:30
(0 głosów)
Czytany 10482 razy