Stowarzyszenie wydawcą książki "Exercising Through Your Pregnancy"

Wiadomości

Wkrótce będziesz mogła kupić wydane przez Stowarzyszenie tłumaczenie książki "Exercising Through Your Pregnancy". Planowany polski tytuł to: "Przećwicz ciążę. Zbiór niezbitych argumentów, dlaczego przed ciążą, w jej trakcie i po niej aktywność fizyczna jest bardzo ważna".

Wydanie publikacji planowałyśmy od kilku lat, podejmowałyśmy różne próby, wreszcie się udało, czy raczej - wkrótce się uda.

Zawzięłyśmy się, ponieważ uważamy, że jest to książka, której mocno brakuje na polskim rynku. Może dlatego można usłyszeć i przeczytać tyle głupot i stereotypów na temat aktywności fizycznej w ciąży?

(Książka odnosi się również do aktywności w okresie "okołociążowym" - wpływie aktywności na zajści w ciążę, czy laktację i rozwój dziecka po urodzeniu). 

Zakup praw, niemal w całości, Stowarzyszenie mogło sfinansować dzięki darowiznom Nadleśnictw Bolesławiec, Oborniki, Osusznica, Tuczno i Warcino. Jeszcze raz dziękujemy!

Jednak prawa to niespełna 20% kosztów wydania książki. Jeśli chcesz wesprzeć nasz projekt możesz przekazać darowiznę na konto Stowarzyszenia: 
89 2030 0045 1110 0000 0284 4580

Ostatnio zmienianysobota, 01 grudzień 2018 13:25
(0 głosów)
Czytany 4716 razy