Koniec projektu "Poznanianki ćwiczą mięśnie miłości"

Wiadomości
Wraz z zakończeniem roku kalendarzowego, zakończyłyśmy projekt "Poznanianki Ćwiczą Mięśnie Miłości" (finansowany z Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego 2018).
 
Dziękujemy każdej z Was, każdej z uczestniczek, że tak chętnie przychodziłyście na zajęcia. Za to, że poznawałyście tajniki kobiecości i swoje mięśnie dna miednicy. Dziękujemy za wszystkie pytania. Mamy nadzieję, że udało nam się na nie wyczerpująco odpowiedzieć.
 
Grupie kobiet dojrzałych dziękujemy za promowanie projektu wśród znajomych, za dzielenie się kobiecymi problemami, które mogą spotkać każdą z nas, a szczególnie w dojrzałym wieku. Dziękujemy za chęć podjęcia walki z tymi problemami, za chęć pokazania światu, że kobieta może zawsze cieszyć się życiem.
 
Grupie kobiet w okresie okołoporodowym dziekujemy za świadomość jaką mają. Świadomie chcą przygotować swoje ciało do porodu, świadomie pracować mięśniami dna miednicy w trakcie porodu, a po samym porodzie zregenerować swoje dno i je wzmocnić.
 
Pozostałym kobietom, tym które jeszcze nie mają problemów z dnem miednicy, ale wiedzą, że mogą ich w przyszłości dotyczyć, dziękujemy za to, że chcą "zapobiegać, a nie leczyć". Tym Paniom, które już jakieś dolegliwości mają, dziękujemy za świadomość, że mogą się ich pozbyć ćwiczeniami, a nie tylko skalpelem.
 
Mamy nadzieję, że dzięki programowi udało nam się chociaż w niewielkim stopniu Wam pomóc. Liczymy na to, że posiadając wiedzę, znając ćwiczenia czujecie się pewniejsze, że czujecie się w 100% kobiece.
 
A teraz liczby, liczby, liczby :)
 
Łącznie odbyło się:
 
234 godzin zajęć na których dowiedziałyście się jak ćwiczyć mięśnie dna miednicy w pracy, w autobusie/tramwaju, siedząc, stojąc w kolejce, czy po prostu odpoczywając w fotelu.
 
8 warsztatów w łącznej liczbie 18 godzin (wiedza, wiedza, wiedza, ale też informacje jak kichać czy prawidłowo się załatwiać no i instruktażowe ćwiczenia ;)
 
W programie brały udział kobiety w różnym wieku, po ciążach jak i przed, babcie i wnuczki. Kobiety aktywne zawodowo, jak i wychowujące dzieci czy emerytki często między innymi zajęciami sportowymi.
Łącznie ćwiczyło ponad 400 kobiet. Uczestniczki dołączały do zajęć w różnym momencie i ćwiczyły z różną częstotliwością. Rekordzistki mogły wziąć udział w ok. 70 ćwiczeniach (np. w grupie dla pań dojrzałych) i w 1-2 warsztatach (warsztaty miały ciągle ten sam program, ale zachęcałyśmy, żeby uczestniczyć w nich dwa razy dla utrwalenia wiedzy).
 
Jeszcze raz za udział w zajęciach, za pracę i samoświadomość, za miłe słowa, DZIĘKUJEMY!!!
Ostatnio zmienianypiątek, 18 styczeń 2019 12:15
(0 głosów)
Czytany 4767 razy