Pieluszki wielorazowe - bezpłatne spotkanie edukacyjne

Wiadomości

Stowarzyszenie "Dbamy o Mamy", Szkoła Rodzenia "Femina" i Anna Szewczak (wegetariański blog kulinarny bukietwarzyw.pl) zapraszają na bezpłatne spotkanie edukacyjne dotyczące pieluszek wielorazowych, które odbędzie się 7 lutego o godz. 18.15-19.15 w siedzibie Szkoły przy ul 28 Czerwca 1956 r. nr 149.

Na spotkaniu poznasz wady i zalety pieluszek wielorazowych. Dowiesz się gdzie można je kupić i pożyczyć, jaki jest koszt pieluchowania wielorazowego oraz jak dbać o pieluszki. 
Zobaczysz jakie są typy pieluszek i jak prawidłowo założyć je dziecku.

- Zależy mi na promocji zdrowego stylu życia, zdrowego i mądrego wychowywania dzieci i wspieraniu innych mam, które zmagają się z podobnymi problemami, co ja. Na najbliższym spotkaniu spróbuję Was przekonać, że pieluchy wielorazowe to także inwestycja w zdrowie naszych pociech – mówi Anna Szewczak, która poprowadzi zajęcia.

Anna Szewczak – z wykształcenia położna, specjalistka w dziedzinie pielęgniarstwa neonatologicznego z kilkuletnim doświadczeniem w pracy na oddziale neonatologicznym w Klinice Położniczej przy ulicy Polnej w Poznaniu. Z pasji kucharka i blogerka zakochaną w kuchni roślinnej. Od 2015 roku prowadzi wegetariański blog kulinarny bukietwarzyw.pl.

Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o zapisy mailowe (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), smsowe (kom. 661 435 711) lub przez FB.

 
Ostatnio zmienianyczwartek, 07 luty 2019 12:02
(0 głosów)
Czytany 4560 razy