Spotkanie z refleksologią (bezpłatne) - 25 lutego

Wiadomości

Stowarzyszenie "Dbamy o Mamy" i Szkoła Rodzenia "Femina" zapraszają na bezpłatne spotkanie z refleksologią, które odbędzie się 25 lutego (poniedziałek) o godz. 17.30.

Na spotkaniu dowiesz się jak refleksologia może wspomóc Twój organizm w trakcie ciąży i w przygotowaniu do porodu, kiedy stosować refleksologię, jak dzięki niej możesz pozbyć się np. bólu głowy lub zębów nie używając tabletek przeciwbólowych, itd.

- Opowiem o refleksologii, o tym jak działa, jak można się czuć po zabiegu, itd. Chciałabym też zwrócić uwagę na to że dzieci uwielbiają takie masaże i warto masować im stopy od pierwszych dni – mówi prowadząca spotkanie Agata Karlińska, dyplomowany refleksolog (ukończyła Polski Instytut Refleksologii wg Eunice Ingham w Warszawie), wykonująca lecznicze zabiegi refleksologii stóp, twarzy i głowy oraz rąk. 

Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o zapisy.

Czas trwania: ok. 1 godziny

Miejsce: Szkoła Rodzenia "Femina" ul. 28 Czerwca 1956 r. 

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., kom. 661 435 711 lub na FB Stowarzyszenia.

Ostatnio zmienianyniedziela, 24 marzec 2019 10:57
(0 głosów)
Czytany 4761 razy