Pokaz filmu "Bo poród to ruch"

Nasze Stowarzyszenie zostało zaproszone do udziału w jednym w wydarzeniu organizowanym w ramach Międzynarodowego Tygodnia Douli.

Jest nam ogromnie miło, doulom bardzo dziękujemy, a Was zapraszamy 28 marca (czwartek) o godz. 17.30 do CMOK Poznań na pokaz filmu "Bo poród to ruch!". Wydarzenie poprowadzą doule ze Stowarzyszenia Doula w Polsce: Marianna Szymarek i Debora Brychcy.

To film austriackiej położnej i reżyserki Karin Berghammer. Przedstawia cztery porody, na których przykładzie poznacie znaczenie ruchu i przyjmowanych pozycji dla naturalnego przebiegu porodu. Ważny film ukazujący ogromną rolę położnej i jej relacji z przyszłą mamą.

Organizatorki zapraszają kobiety w ciąży, ale także osoby chcące je wspierać. 

Po projekcji filmu odbędzie się dyskusja o wypływie aktywności fizycznej w ciąży na samopoczucie kobiety, dziecka i przebieg porodu, połączona z promocją książki "Przećwicz ciążę" - wyjątkowa lektura, przetłumaczona i wydana w języku polskim dzięki staraniom naszego Stowarzyszenia "Dbamy o Mamy".

Data: 28 marca 2019, godz. 17:30-20.30
Miejsce: CMOK Poznań, 
Wstęp: 10 zł (płatne na miejscu, koszt pokrywa udostępnienie sali na całe wydarzenie).
Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel 694 847 774

*źródło grafiki:
www.nolabirthphotographer.com, autor: Angelle Missios

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 01 kwiecień 2019 09:44
(0 głosów)
Czytany 4127 razy