Stowarzyszenie wydawcą książki z USA

Wiadomości

Już możemy się pochwalić: Stowarzyszenie kupiło prawa do wydania po polsku książki "Exercising Through Your Pregnancy". Jej wydanie planowałyśmy od czterech lat, podejmowałyśmy różne próby, wreszcie się udało, czy raczej - wkrótce się uda.

Zawzięłyśmy się, ponieważ uważamy, że jest to książka, której mocno brakuje na polskim rynku. Może dlatego można usłyszeć i przeczytać tyle głupot i stereotypów na temat aktywności fizycznej w ciąży?

Zakup praw, niemal w całości, Stowarzyszenie mogło sfinansować dzięki darowiznom Nadleśnictw Bolesławiec, Oborniki, Osusznica, Tuczno i Warcino. Jeszcze raz dziękujemy!

Jednak prawa to niespełna 20% kosztów wydania książki. Jeśli chcesz wesprzeć nasz projekt możesz przekazać darowiznę na konto Stowarzyszenia:
89 2030 0045 1110 0000 0284 4580

Ostatnio zmienianypiątek, 27 lipiec 2018 13:10